Pobeton.pl Ekspertem Oferteo.pl

Nasza oferta

Pobeton.pl – przyszłość w branży budowlanej

O nas – Nasza oferta Po beton z pomocą Pobeton.pl

Serwis powstał w 2019 roku. Od początku naszym założeniem było stworzenie pełnej i aktualnej bazy producentów betonu towarowego w Polsce. Chcieliśmy odpowiedzieć na potrzebę inwestorów indywidualnych oraz firm związanych z branżą budowlaną, które na co dzień podejmują się żmudnej pracy poszukiwania betonu i usług związanych z betonem na swoją inwestycję.

Pobeton.pl Beton to nasza pasja

Naszym celem jest szerokie grono zadowolonych odbiorców skupionych wokół tematyki inwestycyjno – budowlanej związanej z betonem. Z naszego serwisu skorzystają: inwestorzy, deweloperzy, biura projektowe, pracownie architektoniczne, generalni wykonawcy, podwykonawcy, firmy konsultingowe, dostawcy materiałów - każda firma związana z budownictwem oraz osoby prywatne zainteresowane zakupem betonu.

Z naszego serwisu skorzystają również producenci betonu oraz firmy świadczące usługi związane z tematyką betonu, do których dzięki nam dotrą zainteresowani klienci.

Połączymy Was w najskuteczniejszy z możliwych sposobów, aby Wasza współpraca układała się jeszcze lepiej!

Pobeton.pl – przyszłość w branży budowlanej

Korzystając z serwisu Pobeton.pl zyskujesz szybki dostęp do wszystkich producentów i dostawców betonu towarowego w Polsce znajdujących się w zasięgu lokalizacji Twojej budowy. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w pracy w branży betoniarskiej. Znamy ten rynek jak „mało kto” – dlatego warto nam zaufać!

O nas

Pobeton.pl

Innowacyjna platforma
do zamawiania i zakupu betonu.